Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Kancelárie v rodinnom dome

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.900,- €/mesiac
ID: LS-KP-04 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Krajinská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
222 m2
ID inzerátu:
LS-KP-04

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Vrakuňa na Kazanskej ulici v rodinnom dome kancelárske a administratívne priestory s vlastným vstupom. K dispozícii je úžitková 222m2. Priestory sa nachádzajú na 1 a 2. podlaží. 1.nadzemné podlažie tvoria: 2 veľké kancelárie, + zasadačka, resp. školiaca/konferenčná miestnosť + kuchynka + WC. 2.nadzemné podlažie má 2 priestranné kancelárie + sklad + galéria. Všetky kancelárie sú priestranné, presklené, svetlé s výhľadom do átria so zeleňou.  Využívať možno átrium so záhradkou, altánkom a krbom (využitie pre grilovačky a vonkajšie firemné posedenie). Na pozemku je bezproblémové parkovanie pre 6-8 áut. Výhody: luxusný. Cena 1 900 €/mesiac + energie 220 €.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...