Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Rodinný dom Veľké Držkovce

Domy a vily
cena: 17.000,- €
ID: lh3 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Veľké Držkovce
Ulica:
Neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
418 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
lh3

Ponúkame Vám na predaj starší dom v obci Horné Držkovce. Dom sa nachádza v tichej štvrti s panelovou príjazdovou cestou.  Je postavený na pozemku o rozlohe 418 m2. Z časti je to pálená a z časti nepálená tehla. Dom má 2 obytné izby plus kuchyňu a hospodársku miestnosť. Podlahy a okná v dome sú pôvodné drevenné.  Výhody: tiché prostredie, dobrý susedia, veľká záhrada. Cena 17 000€


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...