Real estate
( nájdených 
660
 realít z celkom 660 )

NOVÁ CENA Rodinný dom Preseľany

Domy a vily
cena: 57.000,- €
ID: DZdomPRES Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Preseľany
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
1300 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DZdomPRES

Ponúkam na predaj 4izbový rodinný dom v obci Preseľany, tichá ulica. Dom leží na cca 13 ár oplotenom pozemku. Stavba sa sklada z dvoch častí - jedna z 1945 a druhá z 1965 roku. Celý dom okrem jednej steny je z pálenej tehly. Na celom dome boli vymenené okná za plastové. Strecha je v zachovalom stave. IS - na pozemku su dve studne - z jednej voda do domu, 2x žumpa, elektrina 220/380V, plyn. V dome je nové kúrenie aj plynový kotol. Dispozícia - hlavný dom: veranda, chodba, špajza, kúpeľňa s WC, dve izby vhodné na okamžité bývanie, kuchyňa s plynom, vodou a odpadom. V druhej časti domu sú dve prechodné izby, chodba, priestor na dobudovanie kúpeľne a aj ďalšej kuchyne. Plocha: úžitková 100m2, podlahová 100m2, zastavaná 130m2, pozemku 1300m2, pivnice 8m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na  a pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...