Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Prenájom, 2.izb.byt v rodinnom dome, dva balkóny, tiché prostredie, Ružinov,

Byty
cena: 589,- €/mesiac
ID: MSb27 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Staré záhrady
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
70 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MSb27

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt na prízemí rodinného domu v Bratislave-Ružinove. Plocha: úžitková 70m2. Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu, má samostatný vstup. Je po väčšej rekonštrukcii, čisto vymaľovaný. Pozostáva z veľkej chodby, dvoch samostatných, nepriechodných izieb, samostatnej kúpeľne, samost. WC a kuchyne. Byt má 2 balkóny. Prenajíma sa zariadený, vybavený spotrebičmi, kuchyňa vybavená komplet.riadom. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu.

Vhodný pre 2-3 osoby, bez zvierat, bez detí. 

Zmluva min. na 1 rok.

Cena 589 €/mesiac vrátane energií a káblovky.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...