Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Obchdné priestory pod Michalskou bránou

Komerčné priestory
cena: 40,- €/mesiac
ID: MV002 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
30 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV002

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory priamo pod Michalskou bránou v Starom meste. Jedná sa o historickú budovu Na výber je viacero priestorov s orientáciou do pasáže. Cena je 40€/m2 +DPH+ energie a služby. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Všetky priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovým systémom a požiarnou ochranou. K obchodným priestorom prináleží aj sociálne vybavenie. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...