Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Obchdné priestory pos Michalskou bránou

Komerčné priestory
cena: 40,- €/mesiac
ID: MV002 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
120 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV002

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory priamo pod Michalskou bránou v Starom meste. Jedná sa o historickú budovu Na výber je viacero priestorov, podľa orientácie do ulice alebo do pasáže. Cena sa preto pohybuje od 40 do 50€/m2 +DPH+ energie a služby. K dispozícii je celkom 450m2, najzaujímavejší priestor situovaný do ulice predstavuje z toho 120m2. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Všetky priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovým systémom a požiarnou ochranou. K obchodným priestorom prináleží aj sociálne vybavenie. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: úžitková 68m2, predajná plocha 44m2 + 2m2 sklad + 2,5m2 kuchynka + 18m2 sklad v suteréne + toaleta. Okná: drevený výklad, drevené vstupné dvere. Stav objektu: po rekonštrukcii. Kúrenie: vlastný pynový kotol. Priestor vhodný pre kaderníctvo, beauty, CK, predajňu, galériu. Cena 1 150 €/mesiac + služby a energie. Voľný ihneď!

1 150,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-administratívny priestor, Bratislava-Staré Mesto, Drotárska cesta. Plocha: úžitková 97m2. Nachádza sa na prízemí bytového domu, sčasti polosuterén. Posledná prevádzka - salón krásy. Pozostáva z 3 miestností + zázemie. Stav objektu: novostavba 2002, momentálne po rekonštrukcii. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: vlastný kotol. Zabezpečenie alarmom, mreža na presklených dverách. Otvárateľné okná, plávajúca podlaha. Bezproblémové parkovanie pri dome. Cena 700 €/mesiac +energie+ DPH. Možnosť dohody aj na odkúpení. 

700,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory Bratislava - Staré Mesto, Obchodná ulica. Plocha: úžitková 18m2. Obchodná plocha v obchodnej pasáži je umiestnená vo vzdialenosti 15 m od uličnej čiary Obchodnej ulice. V obchodnej pasáži, v ktorej sa nachádza ponúkaná plocha, je otvorených viac rôznych menších obchodov. Obchodná pasáž je umiestnená vo frekventovanej časti pešej zóny Obchodnej ulice. Oproti vstupu do pasáže z Obchodnej ulice je zástavka električiek č. 2, 5, 6, 8. V susednej budove sa nachádza reštaurácia McDonald´s. Obchodná pasáž je priechodná z Obchodnej ul. na Hollého ul. smerom k Tescu na Kamennom námestí. Výhody: obchody. Cena 430 €/mesiac vrátane energií s DPH. V cene sú zahrnuté aj náklady na vykurovanie priestoru v zimnom období.

430,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v Starom Meste na Námestí SNP. Nachádza sa vo vnútri pasáže a je prístupný z Kolárskej ulice. Rozloha priestoru je 30m2 a nachádza sa na prízemí. Okná sú hliníkové a na zemi je položená dlažba. Ďalšie vybavenie: centrálne kúrenie, zabezpečenie alarmom. Najväčšou výhodou tejto ponuky je vynikajúca dostupnosť MHD. Cena 40 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.

40,00,- €/m2/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...