Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

Kancelárske priestory na Michalskej ulici

Komerčné priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: MV003 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
450 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV003

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Bratislavy na Michalskej ulici. Budova je po kompletnej rekonštrukcii. Na výber sú jednotlivé kancelárie, ale aj celé jedno podlažie.  Úžitková plocha na každom poschodí je cca 450m2. Miestnosti sa odlišujú veľkosťou a orientáciu buď do ulice s výhľadom na pešiu zónu alebo do dvora. K všetkým prináleží, niekde spoločné, niekde samostatné, sociálne vybavenie a kuchynka. Priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovou a požiarnou ochranou. Cena je 9 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...