Komerčné pivničné priestory na Michalskej ulici - Bratislava-Staré Mesto
Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Komerčné pivničné priestory na Michalskej ulici

Komerčné priestory
cena: 20,- €/mesiac
ID: MV004 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
430 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV004

V ponuke sú priestory na prenájom v lukratívnej časti Bratislavy, priamo pod Michalskou bránou. Jedná sa o dve podlažia pivničných priestorov, ktoré majú samostatný vchod, pričom každé z nich má 430m2. Sú čiastočne zrekonštruované, majú sociálne vybavenie, skladové miestnosti i vzduchotechniku. Zrealizovateľných je tu viacero komerčných zámerov, napríklad reštaurácia, nočný klub, wellness a podobne. K štandardnému vybaveniu patrí klimatizácia, kamerová a požiarna ochrana. Cena je 20 €/m2/mesiac+ energie a služby + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...