Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Podkrovné kancelárske priestory, ateliér, 200m2, v blízkosti Štrkovca, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: MS114 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Teslova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
200 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS114

Ponúkame Vám na prenájom podkrovné kancelárske priestory v Bratislave-Ružinove, na Teslovej ulici. Plocha: úžitková 200, 86 m2. Kancelársky celok sa nachádza na 3. poschodí z 3. Priestor sa aktuálne rekonštruuje, možnosť delenia priestoru podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Momentálne opensapce + zasadačka + menšia kancelária + kuchynka.

Vybavenie: optika (3 provideri), rozvod štruktúrovanej kabeláže, klimatizácia, 24h recepcia, upratovanie a údržba spoločných priestorov,kamerový systém s HD.

Možnosť prenajatia 5 parkovacích miest ( 7 €/m2/mesiac + 13,33€ údržba/mesačne)

Cena: 7 € m2/mes. + energie 3,50 € m2/mes (elektrina, plyn, voda, odpad - reálne vyúčtovanie podľa spotreby) + DPH.

Províziu RK neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...