Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Flexibilný obchodný priestor v centre mesta

Komerčné priestory
cena: 1.505,- €/mesiac
ID: LS-OP-07 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Pekárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
114 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-07

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave na Pekárskej 23 v polyfunkčnom objekte BELVEDÉR SK exkluzívny obchodný priestor s dvoma samostatnými vstupmi od ulice. Vybavený je rekuperáciou, klimatizáciou, alarmom, požiarnym i kamerovým systémom. Úžitkovú plochu 114m2 možno podľa potreby upraviť na dva samostatné 54 m2 a 60 m2 priestory. Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ.  Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celé prízemie. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: klimatizácia, prípojka na internet. Plyn sa rozpočítava podľa m2 prenajatej plochy, prístup do objektu: pondelok - sobota: 7.00 - 20.00 h. Výhody: priestor v centre mesta ponúka vysoký úžitkový štandard, k dispozícii je 1 parkovacie miesto v suteréne za 50,- € (bez DPH) na mesiac.  Cena nájomného a služby: 114 m2: 1 504 €/mesiac. Pri delení priestoru na: 54 m2 - 712,80 € (bez DPH) a 60 m2 - 792,- € (bez DPH). Klient si môže v budove zariadiť sídlo firmy bez poplatku.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...