Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Priemyselné a skladové priestory

Komerčné priestory
cena: 3,- €/mesiac
ID: MV008 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Varšavská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
476 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV008

Ponúkame Vám na prenájom priemyselné haly na Varšavskej ulici, vhodné na autoservis, dielňu na sústruh či sklad. K dispozícii je hala o výmere 476m2 s vlastným sociálnym zariadením a kanceláriou. V ponuke je tiež polovica ďalšej haly o veľkosti 286m2. Cena je 3 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...