Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Administratívna budova v centre mesta

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: MV009 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Medená
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
2700 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
MV009

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v Starom meste na Medenej ulici. Budova má celkom 7 nadzemných a 2 podzemné podlažia. Na prízemí sa nachádza miestnosť pre vrátnika s možnosťou recepcie a jedna veľká zasadacia miestnosť. V celom objekte sú 2 výťahy. Každé poschodie má približne 300m2 a vedú k ním vstupné dvere na karty. Ku všetkým prislúcha vlastné sociálne zariadenie a kuchynka. Všetky miestnosti sú vybavené internetom, klimatizáciou i alarmom. V suteréne sú k dispozícii skladové priestory a 2 archívy. V podzemí je 80 až 90 parkovacích státí. Tento objekt je kompletne zrekonštruovaný. Celý je zabezpečený kamerovým systémom a ponúka bezbariérový prístup. Cena na vyžiadanie. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívny a skladový priestor v Bratislave-Petržalka, Wolkrova. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta, WC, kuchynka sprcha, plastové okná.  Priestor disponuje 3 vchodmi, vhodný ako recepcia/kancelárie + skladový priestor. V prípade potreby možné zmeniť dispozičné riešenie priestorov. Celý priestor ma samostatné merače energií, na prízemí. Dostupné v priebehu mesiaca júl. Cena 3 398 €/mesiac bez energií + DPH. Províziu neplatíte!

3 398,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor v Bratislave-Petržalka, Wolkrova ulica, výborná dostupnosť, občianska vybavenosť. Plocha: úžitková 80m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Administratívny priestor je rozdelený na dve kancelárie 50m2 a 30m2, prenajíma sa spoločne, spoločné wc, kuchynka, sprcha. Priestor je bez kancelárskeho nábytku, dostupný v priebehu mesiaca júl, plávajúca podlaha. Parkovanie pred budovou.  Cena 932 €/mesiac s energiami + DPH, províziu neplatíte. 

933,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor na Wolkrovej ulici v Bratislava-Petržalka na 1 NP. Plocha: úžitková 60m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Na chodbe je spoločná kuchynka, wc, sprcha, plastové okná, parkety. Priestor je možné využiť spolu s menším skladovým priestorom o výmere 9m2 za príplatok, možnosť ponechať si kancelársky nábytok. Výborná poloha. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Parkovanie pred budovou. Cena 697 €/mesiac s energiami + DPH. Províziu neplatíte!

697,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v centre Bánoviec nad Bebravou. Cena 280 €/mesiac, doposiaľ boli priestory využívané ako kaderníctvo, jedná sa o priestor o rozlohe 35 m2 +sociálne zariadenie a odkladacia miestnosť vkusne oddelená vstavanou skriňou.

280,- €/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...