Real estate
( nájdených 
678
 realít z celkom 678 )

Administratívna budova v centre mesta

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: MV009 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Medená
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
2700 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
MV009

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v Starom meste na Medenej ulici. Budova má celkom 7 nadzemných a 2 podzemné podlažia. Na prízemí sa nachádza miestnosť pre vrátnika s možnosťou recepcie a jedna veľká zasadacia miestnosť. V celom objekte sú 2 výťahy. Každé poschodie má približne 300m2 a vedú k ním vstupné dvere na karty. Ku všetkým prislúcha vlastné sociálne zariadenie a kuchynka. Všetky miestnosti sú vybavené internetom, klimatizáciou i alarmom. V suteréne sú k dispozícii skladové priestory a 2 archívy. V podzemí je 80 až 90 parkovacích státí. Tento objekt je kompletne zrekonštruovaný. Celý je zabezpečený kamerovým systémom a ponúka bezbariérový prístup. Cena na vyžiadanie. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...