Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Kancelárie v centre mesta

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: MV010 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Medená
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
MV010

Na prenájom je celé podlažie kancelárii, ktoré sa nachádzajú priamo v centre Bratislavy na Medenej ulici. Úžitková plocha je približne 300m2. K dispozícii sú 2 výťahy.Vstup ku kanceláriám je zabezpečený dverami na karty. Na poschodí je samostatné sociálne zariadenie a kuchynka. Všetky miestnosti sú vybavené internetom, klimatizáciou i alarmom. Objekt je kompletne zrekonštruovaný a zabezpečený kamerovým systémom. Na prízemí budovy sa nachádza recepcia a v podzemí je možnosť parkovacieho státia. Cena na vyžiadanie. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...