Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Kancelárie 350m2 na Gunduličovej ul., Staré Mesto

Komerčné priestory
cena: 8,- €/mesiac
ID: MV012 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Gunduličova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
350 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV012

Na prenájom je celé podlažie kancelárii priamo v Starom meste neďaleko Prezidentského paláca. Jedná sa o plochu 350m2. Nachádza sa tu blok kancelárii, ktoré  spoločne zdieľajú sociálne zariadenie, kuchynku a balkónik. Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou. Súčasťou vybavenia je internet, klimatizácia, kamerové zabezpečenie a dvere na čip. Na prízemí je k dispozícii recepcia, archív a skladové priestory. Celá budova disponuje piatimi parkovacími boxami. Cena je 8 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...