Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Kancelárie 350m2 na Gunduličovej ul., Staré Mesto

Komerčné priestory
cena: 8,- €/mesiac
ID: MV012 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Gunduličova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
350 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV012

Na prenájom je celé podlažie kancelárii priamo v Starom meste neďaleko Prezidentského paláca. Jedná sa o plochu 350m2. Nachádza sa tu blok kancelárii, ktoré  spoločne zdieľajú sociálne zariadenie, kuchynku a balkónik. Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou. Súčasťou vybavenia je internet, klimatizácia, kamerové zabezpečenie a dvere na čip. Na prízemí je k dispozícii recepcia, archív a skladové priestory. Celá budova disponuje piatimi parkovacími boxami. Cena je 8 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom 5i vilu vhodnú pre kancelárske účely v tichej lokalite, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: podlahová 210m2, pozemok 531m2 (záhrada 424m2). Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet, klimatizácia., 2x kúpeľňa. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, bazén. V blízkosti sa nachádza momentálne jedna z najlepších medzinárodných základných a stredných škôl Cambridge (4 min.). Cena 1 890 €/mesiac. + energie. Voľné ihneď.

1 890,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Staré Mesto, Karpatská ulica. Plocha: úžitková 100m2 - dve medzi sebou prechodné kancelárie o veľkosti 25m2.. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 bez výťahu. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia, podlaha plávajúca. V cene priestorov je zahrnuté: UPC optický internet (v kanceláriách LAN) alebo WIFI, zasadacia miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenie, spoločná chodba a priestory, sprcha v budove, terasa pre fajčiarov na prízemí budovy, terasa na grilovanie, záhrada, sídlo firmy, upratovanie spoločných priestorov, kuchyniek , sociálnych zariadení.  Možnosť využívať: spoločenskú klenbovú miestnosť s krbom a barom v suteréne budovy. Zbezpečenie alarmom, vstup 24/7. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: tiché prostredie, obchody. Cena 1 300 €/mesiac s energiami bez DPH. Províziu neplatíte.

1 300,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na lukratívnej adrese - Bratislava-Staré Mesto, Hlavné námestie. Kancelárie sa nachádzajú v historickej budove (národná kultúrna pamiatka). Plocha: úžitková 81,48m2, 3 prechodné kancelárie s vlastnou kuchynkou, toalety len pre túto kanceláriu na chodbe. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety, koberec. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Svetlá výška priestoru je 3,5m. Otvárateľné okná, klíma/kúrenie - geko jednotky, výťah, štrukturovaná kabeláž, internet, videovrátnik, prístup 24/7, všetky služby v okolí.  Cena 815 €/mesiac + energie. Províziu neplatíte!

815,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na lukratívnej adrese - Bratislava-Staré Mesto, Hlavné námestie. Kancelárie sa nachádzajú v historickej budove (národná kultúrna pamiatka). Plocha: úžitková 82,68m2, 2 kancelárie (jedna prechodná) s vlastnou kuchynkou, toalety len pre túto kanceláriu na chodbe. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety, koberec. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Svetlá výška priestoru je 3,5m. Otvárateľné okná, klíma/kúrenie - geko jednotky, výťah, štrukturovaná kabeláž, internet, videovrátnik, prístup 24/7, všetky služby v okolí.  Cena 744,12 €/mesiac + energie. Províziu neplatíte!

744,- €/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...