Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Priestory v blízkosti Prezidentského paláca

Komerčné priestory
cena: 8,- €/mesiac
ID: MV013 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Gunduličova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
20 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV013

Ponúkame Vám na prenájom samostatné kancelárie na Gunduličovej ulici. V ponuke sú miestnosti s rozlohou 20, 30, 40 ale aj 50m2. Okrem kancelárii sa dajú tieto priestory využiť aj na ambulanciu, fitness centrum a iné. Na každom poschodí je spoločné sociálne zariadenie a kuchynka. Na prízemí sa nachádza recepcia, archív s vybavením a skladové priestory. Budova má k dispozícii aj 5 parkovacích miest. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou s možnosťami ďalších úprav na mieru pre konkrétneho klienta. Vo všetkých miestnostiach je zavedený internet a klimatizácia. Cena je 8 €/m2/mesiac+ spoločné priestory+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...