Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Administratívna budova na prenájom/predaj v Starom meste

Komerčné objekty
cena: 8,- €/mesiac
ID: MV014 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Gunduličova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
2000 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV014

Ponúkame Vám na prenájom administratívnu budovu v centre Bratislavy na Gunduličovej ulici. Úžitková plocha je okolo 2000m2. Skladá sa z piatich nadzemných a dvoch podzemných podlaží. Objekt je po kompletnej rekonštrukcii. V budove sa nachádza výťah, recepcia, archív s vybavením i skladové priestory. Každé poschodie má vlastné sociálne zariadenie, kuchynku a malý balkón. V celej budove je k dispozícii internet a klimatizácia. K nehnuteľnosti prislúcha 5 parkovacích miest. Cena je 8 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte! V prípade záujmu je možné budovu aj kúpiť.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...