Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Reprezentatívne kancelárie s top službami pre náročných

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-KP-10 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Žiškova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
50 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
LS-KP-10

Sprostredkujeme vám prenájom exkluzívnych kancelárskych priestorov pre klientov hľadajúcich  reprezentatívne sídlo pre svoju spoločnosť alebo firmu. Výhody: exkluzívne prostredie, ľahká dostupnosť, nie sú potrebné žiadne vstupné náklady, k dispozícii je profesionálna IT a administratívna podpora (kopírovanie, scanovanie, tlačenie). Komfort a vybavenosť na úrovni 5* hotela. Kancelárie sú zariadené ergonomickým moderným nábytkom, možnosť využitia služieb recepcie (vítanie hostí, telefónna asistencia, objednávanie kuriérov, spracovanie a vybavovanie poštových zásielok), rezervácie zasadacích miestností, administratívna podpora, prenájom zasadacích miestností. Spoločenské priestory tvoria: plne vybavená kuchynka, business lounge, WC, terasy s panoramatickým výhľadom, možnosť parkovanie (hostia 1 h zdarma). Dĺžka prenájmu je od 3 mesiacov flexibilná. Výška nájomného je vecou dohody medzi prenajímateľom a nájomníkom.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...