Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Ponuka virtuálnej kancelárie a služieb

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LS-KP-11 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Žižkova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
50 m2
ID inzerátu:
LS-KP-11

Sprostredkujeme vám získanie virtuálnej kancelárie na exkluzívnej adrese s využitím nasledujúcich balíkov: Poštová adresa (obchodná adresa + spracovanie zásielok), Poštová adresa PLUS (obchodná adresa + spracovanie zásielok + RČ spol.), KOMPLET (obchodná adresa + spracovanie zásielok + RČ spol. + služba tel. asistentky), XL (obchodná adresa + spracovanie zásielok + RČ spol. + služba tel. asistentky + prenájom kancelárie na príležitostné využitie). Výška nájomného je vecou dohody medzi prenajímateľom a nájomníkom.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...