Real estate
( nájdených 
590
 realít z celkom 590 )

Variabilný priestor za dobru cenu

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 300,- €/mesiac
ID: LS-KP-30 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Bulharská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
80 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-30

Ponúkame na prenájom v Trnave na Bulharskej ulici priestor s úžitkovou plochou 80m2. Nachádza sa  v 1. PP a ponúka rôzne možnosti využitia. Priečkou sa dá rozdeliť na dve samostatné 40 m2 miestnosti sa samostatným vstupom. Podlahu pokrýva dlažba, okná sú plastové, pre prípad rozdelenia sú k dispozícii dve internetové prípojky. Do PP možno vstupovať samostatnými vstupnými dvermi  z parkovacieho státia nachádzajúceho sa za ohradenou časťou pozemku. Cena za celý 80 m2 priestor je 300,- €/mesiac bez DPH. V prípade deleného 40 m2 plochy je 185,- €/mesiac bez DPH. Úhrada za energie je určená podľa osobnej spotreby, k nemu prislúchajúceho elektromerača.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...