1

Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Ponuka

ID: LG3ibgp Predaj

3 izbový byt Topoľčany 2x balkón , garáž , záhrada

3 izbový byt  Topoľčany 2x balkón , garáž , záhrada
Ponúkame Vám na predaj veľký  3 izbový  byt s dvomi balkónmi v meste  Topoľčany na sídlisku " mravenisko".  Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 2 rokmi má rozlohu  91m2 ,  pivnica s garážou má rozlohu  15m2. K bytu je i záhrada s altánkom a detským ihriskom o výmere 249 m2 .  Nachádza sa na zvýšenom prízemí.  Všetko v byt je nové , rozvody elektriny , kúrenie je vlastné - ústredné plynové čo zaručuje veľmi nízke náklady na bývanie . V celom  byte sú nové stierky , okná sú plastové , v dvoch izbách sú veľké francúzske s východom na veľký balkón . Podlahy v byte sú kombinácia  plávajúca a  dlažba. Byt je veľkoryso priestorovo riešený a so vskusom prerobený , bez akejkoľvek ďaľšej potrebnej investície . Kuchynská linka je moderne riešená na mieru so vstavanými spotrebičmi a príručnou špajzou . Spálňa má vstavané skrine ako i na chodbe pre umiestnenie prípadných odevov .  Steny majú  stierky. Okná sú  plastové. Kúpeľňa je taktiež po rekonštrukcii je tu klasická vaňa , wc ,  Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 112 500 €
112 500,- €
1 2 3 4 5 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...