1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Ponuka

ID: LS-Byt-15 Predaj

Nová cena! Na predaj v Trnave 67 m2 kompletne zrekonštruovaný 3i...

Nová cena! Na predaj v Trnave 67 m2 kompletne zrekonštruovaný 3i byt s lodžiou
Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt, nachádza sa na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Pri jeho úprave majitelia kládli dôraz na výber kvalitných materiálov a precíznu realizáciu v každom detaile. Byt prešiel počas rekonštrukcie drobnými dispozičnými úpravami schválenými statikom. Pozostáva zo vstupnej haly, samostatného WC, kúpeľne, spálne, izby, obývačky a kuchyne. Predáva sa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru vrátane elektrospotrebičov (myčka, chladnička, rúra na pečenie, indukčná varná doska), zariadenou kúpeľňou a dvomi úložnými skriňami. Ostatné zariadenie je vecou dohody mimo predajnej ceny bytu. Úpravy: - nivelizácia podláh vo všetkých obytných miestnostiach, bezbariérová pokládka kvalitných laminátových parkiet svetlý dub, v kúpeľni a WC, keramická dlažba - kúrenie v kúpeľni podlahové, v ostatných miestnostiach nové radiátory, v spálni zrenovované liatinové - vo všetkých miestnostiach strop izolácia 10 cm hrubá minerálna vata a sadrokartón- na slnečnej strane inštalované hliníkové žalúzia na elektrický pohon na oknách a lodžii - dispozičná úprava: zrušenie malej prechodovej chodby v prospech väčšej kúpeľne- steny sú upravené sadrovou omietkou, obklad v obývačke prírodný kameň - 2 klimatizačné jednotky s funkciou chladenia aj vyhrievania - spálňa, kuchyňa a ostatné zariaďovacie prvky sú vy robené na mieru - bezpečnostné dvere ADLO, interiérové dvere so zárubňami sú vyrobené na mieru - k dispozícii je správa od statika aj revízna správa k novej elektroinštálácii V okolie plné zelene prešlo v posledných rokoch výraznou kvalitatívnou premenou, v blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, MŠ a ZŠ, rýchle napojenie na diaľnicu. Cena 137.900 € zahŕňa právny servis a zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti do vlastníctva nového majiteľa.
137 900,- €
ID: LS-Byt-14 Predaj

Nová Cena! V Trnave na predaj zrekonštruovaný 58 m² dvojizbový byt...

Nová Cena! V Trnave na predaj zrekonštruovaný 58 m² dvojizbový byt v blízkosti centra
MG real ponúka v Trnave na predaj 58 m² byt (vrátane balkóna). Nachádza sa na 5. poschodí v tehlovej bytovke na Hospodárskej ulici, v ktorej sa nedávno menili vchodové dvere, výťah a stúpačky. V súčasnej dobe je naplánovaná úprava schodiska. Celý byt prešiel radikálnou premenou, vďaka a spĺňa všetky nároky moderného bývania. Majiteľka pri jeho premene pristupovala s maximálnym zmyslom pre praktickosť, štýlovú jednotu. Zvolila si pri tom neutrálne nadčasové materiály schopné prispôsobiť sa akémukoľvek štýlu. Pri dispozičných úpravách vnútorných priestorov stavila na vzdušnosť celého priestoru. Dispozičné riešenie: Za vchodovými dverami sa vstupným priestorom vchádza do spoločenskej zóny rozdelenej na obývačku, jedálenskú časť a kuchyňu. Z nej sa plynulo cez prechodovú chodbu vstupuje na WC, do kúpeľne, samostatného šatníka a veľkej izby slúžiacej ako spálňa a pracovňa, z nej je výstup na balkón. Počas rekonštrukcie sa použili kvalitné materiály: všetky okná boli vymenené za trojsklá, čo vnútro bytu dokonale odhlučnilo od nežiadúcich vonkajších ruchov. Moderný charakter, ako aj optické zväčšenie bytu, bolo dosiahnuté na údržbu veľmi praktickou betónovou stierkou Pandora. V kúpeľmi a na toalete ju oživili dlažby s jemným ornamentálnym vzorom v sivých tónoch. Nábytok robený na mieru dodal špičkový slovenský výrobca nábytku Brik. Kompletnou rekonštrukciou prešli elektrické rozvody a vodoinštalácia. Bytu prislúcha 1,55 m² pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne. Mesačné náklady, vrátane fondu opráv, sú pre 2 osoby do 120,- €. cena 133.000,- € Výhody: nie sú nutné žiadne dodatočné úpravy, dobrá lokalita, blízkosť centra, MHD, MŠ, ZŠ, obchodné centrá MAX, Billa, nemocnica.
133 000,- €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...