1

Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Ponuka

ID: LGrdstitare Predaj

Rodinný dom Horné Štitáre

Rodinný dom Horné Štitáre
Ponúkame Vám na predaj rodinný  dom  v obci Horné Štitáre.  Dom je po kompletnej rekonštrukcii , ktorá prebehla cca pred 5 timi rokmi . Jedná sa o klasický štvorec postavený cca pred 50 timi rokmi z pálenej tehly na pozemku o rozlohe  2837m2. Dom má 2 vačšie izby a jednu menšiu  , kuchyňa , kúpeľňa s wc a komora . Na dome bola vymenená strešná krytina , nová fasáda vrátane 10 cm zateplenie . V interéri domu je nové kúrenie - ústredné plynové , kotol je umiestnený v pivnici . Ohrev vody je el. bojlerom , v kkuchyni je prietokový ohrievač a špeciálny  filter na úpravu pitnej vody . Voda v dome je z verejného vodovodu na pozemku je i studňa , odpad je vedený do župy s prepadom . Podlahy v celom dome sú kombinácia plávajúca podlaha a  dlažba. Steny majú omietky. Okná sú plastové. V kúpeľni je veľký sprchovací kút so žľabom a wc . Kuchynská linka je na mieru , umývačka riadu , sporák .Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu. Cena 95 000 €
95 000,- €
ID: dzdomTOstumm Predaj

Rodinný dom - Topoľčany - Stummerova ulica

Rodinný dom - Topoľčany - Stummerova ulica
Ponúkam na predaj dva rodinné domy v centre mesta Topoľčany, Stummerova ulica. Domy ležia na 8,3 ár rovinatom, oplotenom a upravenom pozemku. Dom z ulice bol postavený v roku cca 1920 z pálenej tehly a môže slúžiť na reprezentatívne účely. Vstup do domu z ulice je podbráním, kam sa zmesti auto. Do domu sa vstupuje chodbou, odtiaľ vstup do veľkorysej obývačky s vysokým stropom, parketami a kachlovou pecou. Obývačka je prechodná do spálne, taktiež parkety, kachlová pec, gamaty. Ďalšou miestnosťou je detská izba. Kúpeľňa je po rekonštrukcii - vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC. Kuchyňa a vedľa sa nachádza komora. Tento dom je čiastočne podpivničený. Od druhého domu je oddelený okrasnou záhradou so studňou. Druhý, menši dom je z roku cca 1940, je z pálenej tehly a je tiež po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, nové gamaty, dlažba, plávajúca podlaha. Dom je bezbariérový. Vstupná chodba, odtiaľ vstup do obývačky, cez kuchyňu sa vstupuje do spálne. Na chodbe zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchou a WC. Z chodby výstup do úžitkovej záhrady, kde sú ovocné stromy, sklenník...   IS: voda obecná, do menšieho domu aj zo studne, plyn, elektrina, odpad do kanalizácie. Plocha: úžitková 238m2, zastavaná 288m2, pozemku 827m2, pivnice 25m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena v RK
cena dohodou
ID: RDIS111 Predaj

Vrbovce -Kompletná rekonštrukcia vnútornej časti.

Vrbovce -Kompletná rekonštrukcia vnútornej časti.
Exkluzívne len MG REAL:Ponúkame Vám na predaj dom: Vrbovce.Dom je po kompletnej rekonštrukcii vo vnutri:4.miestnosti,2.kúpelňa,2wc,Komplet nová strešna krytina po celej ploche,vrátane pripravenia podkrovia k vytvoreniu min ďalších 3-4 izieb,strešné okná, Plocha: zastavaná 596m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina, pvc. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridplech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta.  Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, dieľňa, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 89 000 € Vrbovce:prvá písomná zmienka o obci Vrbovce sa nachádza v darovacej listine zo 16.júna 1394. Kráľ Žigmund daroval hrad Branč a priľahlé obce svojmu prívržencovi Stiborovi zo Stiboríc. Latinský text darovacej listiny uvádza názov „Vrbowich“ /Vrbovce/.  V rokoch 1428-1435 prechádzali naším územím husitské vojská. Po porážke J.Jiskru z Brandýsa a bratríkov sa pravdepodobne niektorí usadili i v obci Vrbovce, o čom svedčia názvy priezvisk ako napríklad Váňa, Mareček, Sukup, Vítek, Sládek a pod. V 16.storočí bola vo Vrbovciach zriadená tridsiatková stanica, čo posilnilo ich dosídľovací proces. V roku 1590 si obyvatelia Vrboviec postavili kostol v renesančnom slohu. V polovici 18.storočia mali Vrbovce 782 rodín /domácností/, z toho 421 bývalo v mestečku a 361 na kopaniciach. V roku 1757 vznikol vo Vrbovciach požiar, zhorela veľká časť obce i s kostolom. V roku 1784 bolo v celom Uhorsku sčítanie ľudu. Podľa tohto sčítania ukončeného v roku 1787 žilo v obci 4 493 obyvateľov v 813 rodinách. Tieto bývali v 685 domoch. Už vtedy bol vo Vrbovciach pivovar, ktorý varil pivo pre panstvo na Branči. Obec VRBOVCE je ideálne miesto na trvalé byvanie ako aj obľúbené miesto chalupárov.
89 000,- €
ID: RDIS010 Predaj

Sobotište-Habánsky dvor-predaj dom určený k rekonštrukcii s...

Sobotište-Habánsky dvor-predaj dom určený k rekonštrukcii s habánskou pivnicou a velkým využitím podkrovia.
Exkluzívne len MG REAL:Tento dom je historia:Ponúkame Vám na predaj dom Sobotište. Plocha: zastavaná 198m2. Podlaha: betón. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 49 000 € Vysvtlenie Habáni: Na Slovensko prišli z Nemecka cez Moravu najmä na Spiš, po dvoch veľkých prenasledovaniach na Morave v 30. a 40. rokoch 16 storočia sa usadzovali najmä na západnom Slovensku. Tu sa usadili v obci Sobotište v roku 1546 Medzi rokmi 1550 a 1662 mali na Slovensku nepretržite existujúce dvory v 23 obciach, plus ďalšie, ktoré po relatívne krátkom čase zanikli. Napríklad obce Velke Leváre a Brodské. Habáni je názov novokrstených skupín z Nemecka ktoré žili v novoveku na južnej Morave (cca 1526– 1622) a na Slovensku (cca 1529 – 18/20 storočie), kde sa uchýlili pred prenasledovaním v západnej Europe(na Slovensku neskôr aj pred prenasledovaním na Morave). Napokon pred prenasledovaním v Uhorsku utiekli zo Slovenska do Sedmohradska-dnešne Rumunsko odtiaľ do južného Ruska a do severnej ameriky/USA a Canada, kde žijú dodnes.Pre ich domy je charakteristické obytné podkrovie, niekedy dokonca trojposchodové domy. Mohutné steny z nepálených tehál niesli hrazdenú konštrukciu štítu, v ktorej boli okná. Strecha bola riešená na Slovensko netypicky - slama sa namáčala do hliny a po uložení na strechu sa znova namazala vrstvou hliny. Na nej sa časom uchytil mach. Veľkou výhodou takýchto striech bola ich nehorlavosť.
49 000,- €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...