Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Na predaj 3 i byt v Partizánskom - kompletná rekonštrukcia

Byty
cena: 80.000,- €
ID: TB620 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Veľká okružná
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
73 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
7
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
TB620

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v Partizánskom na sídlisku Luhy na ulici Veľká okružná. Byt s podlahovou plochou 73 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektriny a pod. Byt sa predáva aj so zariadením okrem osobných vecí, jednej postele a kresla. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82.


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...