Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

Na predaj pozemok 4084 m2 v Hornej Vsi okres Prievidza

Pozemky
cena: 13,- €/m2
ID: TB655 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Horná Ves
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
4084 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB655

Ponúkame Vám na predaj pozemok o celkovej rozlohe 4084 m2. Cena 12,50 EUR za m2. Pozemok sa nachádza v tichom peknom prostredí blízkosti lesa, kde je obývaných trvalo pár domov, ostatné sú chalupy. V blízkosti lesa. Vzdialenosť cca 1500 m od dediny. Pozemok sa nachádza v intraviláne. Vhodné na výstavbu domu, chalupy a podobne. Pri pozemku je elektrina a obecná voda. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...