Real estate
( nájdených 
404
 realít z celkom 404 )

Prenájom kancelárií neďaleko OC Polus

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: DS20 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Zátišie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
52 m2
ID inzerátu:
DS20

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory  v tichej lokalite Bratislavy neďaleko OC Polus. Kancelárie sa nachádzajú v prízemnej administratívnej budove. K dispozícii sú 3 samostatné kancelárie: 2 väčšie klimatizované, každá o výmere 20 m2, 1 menšia 12 m2. V kanceláriách sú plávajúce podlahy, na oknách žalúzie. Na chodbe administratívneho priestoru sa nachádza WC a  kuchynka. Zabezpečenie je pomocou alarmu prepojeného na SBS. Vstup zabezpečený 24/7/365. Možnosť využitia služieb recepcie. Parkovanie je umožnené priamo v areály budovy v cene prenájmu. Cena 8.5 €/mes. vrátane energií bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...