Real estate
( nájdených 
598
 realít z celkom 598 )

Predaj rozostavaného rodinného domu v Sobotišti

Domy a vily
cena: 65.000,- €
ID: DSP 35 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Sobotište
Ulica:
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Podlahová plocha:
252 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP 35

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný  dvojpodlažný rodinný dom v obci Sobotište. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite obce na pozemku o celkovej výmere 1455 m2. Zastavaná plocha domu je 219 m2, úžitková plocha je 252m2. Dispozičné riešenie domu: zádverie, chodba, kuchyňa + jedáleň, obývacia izba, komora, šatník, hosťovská izba, kúpelňa + WC, technická miestnosť, kotolňa, garáž, terasa. Poschodie: chodba, 3 izby, šatník, kúpelňa + WC. Na pozemku je vlastná studňa, septik 12 m3, ďalej sú tu všetky prípojky inžinierskych sietí. K dispozícii je aj kompletná projektová dokumentácia. Cena 65 000 €.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...