Real estate
( nájdených 
580
 realít z celkom 580 )

Priestor na prenájom Topoľčany - kaderníctvo

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2
ID: dzprenajomkrusov4 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Krušovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
28 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
dzprenajomkrusov4

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory vhodné na kaderníctvo v meste Topoľčany, Krušovská - centrum, námestie. Plocha: úžitková 28m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1 . Podlaha: plávajúca. Okná: hliníkové. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 7 €/m2. Cena 196 Eur bez DPH/mesiac, plus energie podla aktuálneho vyčíslenia od dodávateľov energií. 


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...