Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

Na predaj 3 i byt s balkónom centrum Partizánske

Byty
cena: 87.000,- €
ID: TB821 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
72 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
TB821

Ponúkame Vám predaj trojizbový veľkometrážny byt s balkónom v samotnom centre mesta Partizánske. Byt s rozlohou 72 m² + balkón prešiel rekonštrukciou, je bez ďalších nutných investícií, rekonštrukciou bola zmenená dispozícia bytu – otvorenie kuchyne s obývačkou, vymenené pladtové okná, zakrytie balkónu, zrekonštruované steny, menená elektroinštalácia, dlažba, nové bytové jadro, menené interiérové aj vchodové dvere. Z obývačky je aj výstup na balkón. Za bytovým domom je trávnatý priestor ktorý využívajú len majitelia bytov v dome. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...