Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

Prenájom 1-izbový. byt, centrum, cena s energiami

Byty
cena: 400,- €/mesiac
ID: NR_byt_Parovska Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Párovská
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
43 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
NR_byt_Parovska

Na prenájom veľký 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. Nachádza sa na 1.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je aktuálne po kompletnej rekonštrukcii, vymaľovaný, nové podlahy, kuchynská linka, spotrebiče, sprchový kút. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, oddeleného wc a kúpeľne, samostatnej kuchyne a veľkej izby s balkónom. Prenajíma sa podľa požiadavky - buď bez nábytku, alebo vlastník vie byt aj zariadiť. Prípojka k internetu je k dispozícii, ako aj káblová TV, internet na náklady nájomcu. Cena nájmu 400 €/mesiac aj s energiami, doba nájmu min. 1 rok. Platí sa vopred depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Byt je vhodný pre dve osoby, preferujeme pracujúcich. Bezproblémové parkovanie, lekáreň, potraviny a zastávka MHD hneď pri bytovom dome, výborná lokalita. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...