Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

1 izbový byt Topolčany - rekonštrukcia - prízemie

Byty
cena: 58.000,- €
ID: dz1izbgagar Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
35 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
dz1izbgagar

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Topoľčany, Gagarinova. Plocha: úžitková 35m2. Nachádza sa na prízemí, je bez balkónu. Byt je po rekonštrukcii v roku 2020. Znížená kuchynská linka - vhodné pre vozíčkara. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: nová kuchynská linka, spotrebiče. .Stav objektu: rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Nové interiérové dvere. Výhody: obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 58 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...