Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

3,5 izbový byt v Topoľčanoch

Byty
cena: 97.000,- €
ID: RS12 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Krušovská
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
72 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
RS12

Ponúkame Vám na predaj 3,5 izbový byt v Topoľčanoch, Krušovská ulica na piatom poschodí zo 7 o rozlohe 72,3m² s balkónom a murovanou pivnicou v suteréne v rozlohe 10 m². Bytový dom je zateplený, nová strecha a balkóny. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - jadro, výmena elektroinštalácie, vodovodných rozvodov, stierky, znížené stropy s led osvetlením, nové stúpačky, int.dvere ako aj vstupné bezpečnostné dvere. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť - škola, obchody, detske ihrisko, voľné parkovanie. Byt sa predáva aj s vybavením ktoré je na fotkách. Treba vidieť


Maklér:

makler
Richard Sedlár
0905 933 643
sedlar-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...