Real estate
( nájdených 
469
 realít z celkom 469 )

Na predaj 3 izbový byt Bošany.

Byty
cena: 85.000,- €
ID: PM 7788996 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Bošany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
72 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
PM 7788996

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bošany, o rozlohe 72 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou čo zahŕňa: murované jadro so sprchovým kútom, plastové okná, nová vodoinštalácia, samostatné wc, nové radiátory, nové bezpečnostné vchodové dvere. Dispozícia: chodba, tri obytné miestnosti a kuchyňa, komora, špajza. Nachádza sa na druhom poschodí.  K bytu patrí balkón, dve murované pivnice, bytovka je zateplená. Info na tel. 0917 410 211 alebo  maria-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...