Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Obchodný objekt na Predaj Kuzmice

Komerčné objekty
cena: 185.000,- €
ID: LGkuzkrč Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kuzmice
Ulica:
Hlavná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
LGkuzkrč

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod  spolu s pohostinstvom v obci Kuzmice na  hlavnom ťahu obce . Jedná sa o veľkú budovu kde boli potraviny a pohostinstvo . Pohostinstvo je po kompletnej rekonštrukcii . Okná sú plastove . Do každého priestoru je samostatný vstup . Je možnosť prerobiť i na reštauračné zariadenie . Pozemok pod celou budovou je o výmere 10 árov .  Objekt prešiel  rekonštrukciou , nové sociálne zariadenie . Konštrukcia objektu je  tehlová. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...