Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Sklad + dva pozemky okres Komárno

Poľnohospodárske objekty
cena: 47.000,- €
ID: VKskl Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Komárno
Obec:
Veľké Kosihy
Ulica:
Kategória:
Poľnohospodárske objekty

Plocha pozemku:
934 m2
Zastavaná plocha:
0 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Energ. certifikát:
Nemá
ID inzerátu:
VKskl

Ponúkame Vám na predaj poľnohospodársky objekt (sýpka), ktorý sa nachádza v centre obce Veľké Kosihy (okres Komárno). Pôdorys budovy je 30 x 10 m. Stavebný materiál tehla, vnútorné konštrukcie oceľové. Vek stavby je približne 60 rokov. Stoji na pozemku o veľkosti 343 m2.  K tomuto objektu patri aj vedľajši pozemok o veľkosti 591 m2. Nehnuteľnosť je možné využiť ako skladové priestory, prebudovať na bytove jednotky, ktorých je v obci nedostatok alebo "rozobrať na tehlu" a získať dva lukratívne pozemky priamo v srdci obce.  

Cena nehnuteľností je 47.000 Eur. 

Pre viac informácií volajte 0948 311 266 ale krizma-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Erik Križma
0948311266
krizma-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...