Real estate
( nájdených 
415
 realít z celkom 415 )

Veľkometrážny 2 izbový byt Bazovského ul.

Byty
cena: 127.000,- €
ID: NR_Bazovského Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Bazovského
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
64 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
NR_Bazovského

Na predaj 2 izbový byt,  nachádzajúci sa na Klokočine, Bazovského ul. Výmera bytu 64 m2, byt má balkón so vstupom z obývačky. Orientácia bytu JV, 2 poschodie. Bytový dom je zateplený, vymenené potrubia v stupačke, nové výťahy, kamerový systém. Byt pozostáva z chodby, samostatného wc, kúpeľne, kuchyne, dvoch samostatných izieb a komory. Stav bytu - plastové okná, jadro pôvodné, obložené sadrokartónom, v byte je dlažba a plávajúce podlahy. Mesačný predpis nákladov správcovi bytového domu 140,- € pre dve osoby. Byt je v OV, v blízkosti všetkej občianskej vybavenosti. Pri rýchlom jednaní možná rozumná dohoda.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...