Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Stavebny pozemok Oponice

Pozemky
cena: 37.500,- €
ID: LGSPopo Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Oponice
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1188 m2
Vodovod:
nie je
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPopo

Ponúkame Vám na predaj pozemok na  výstavbu rodinného domu v obci  Oponice. Momentálne vedené ako orná pôda v extraviláne . Pozemok má výmeru  1188m2.Siete sú cca 100 metrov od pozemku a je potrebné ich doviesť a dobudovať . Prísľub na výstavbu rodinných domov ako i spevnená cesta je v pláne .  Cena 37 500 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...