Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Na predaj stavebný pozemok Partizánske - V. Bielice 1249 m2

Pozemky
cena: 103.000,- €
ID: TB2122 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Veľké Bielice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1249 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB2122

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Partizánskom v časti Veľké Bielice. Pozemok o rozlohe 1249 m² je určený pre výstavbu rodinného domu a je orientovaný na juhovýchodnú stranu. Prístup k pozemku je z obecnej komunikácie z dvoch strán (zvrchu aj zospodu pozemku). IS: elektrina na pozemku, kanalizácia, voda a plyn pri pozemku. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...