Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Pozemok na výstavbu chát - Bezovec - Klenkov vrch - lyžiarske stredisko

Pozemky
cena: dohodou
ID: dz pozemky bezovec2 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Stará Lehota
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2028 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dz pozemky bezovec2

Ponúkame Vám na predaj pozemky - rekreačný pozemok. Nachádza sa v blízkosti lyžiarskych vlekov v lokalite Bezovec - Klenkov Vrch (Piešťany/Nové Mesto nad  Váhom), v tesnej blízkosti markizáckej obce "HORNÁ DOLNÁ". Chatová oblasť, lyžiarske vleky cca 200 m. Plocha: pozemku 2028m2. Pozemok sa da rozdeliť na 2menšie pozemky. IS - v blizkosti pozemku - voda, elektrina. Prístupová cesta - spevnená.  Svahovitý pozemok. Možnosť agroturistiky - jazdectvo.... Cena dohodou.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...