1 2 3

Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Ponuka

ID: LCHHG1.844674407371 Prenájom

Kancelársky celok 427m2, Bratislava, Ružinov, Hraničná

Kancelársky celok 427m2, Bratislava, Ružinov, Hraničná
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov. Administratívny areál sa nachádza vo výbornej lokalite, ktorá je ľahko dostupná z diaľnice i z bratislavského obchvatu, letisko M.R. Štefánika vzdialené do 5 min cesty autom. Ide o komplex viacerých budov, v ktorom sú k dispozícii kancelárie od 14 m2 až po samostatný kancelársky celok o rozlohe cca 1000m2. Samostatný kancelársky celok s vlastným vstupom sa nachádza na 2. poschodí, tvorí celé východné krídlo budovy s  výmerou 427,40m2. Z toho čistá kancelárska plocha je 343,04m2. Tvorí ho viacero kancelárií o rôznych výmerách, kombinácia väčších i menších kancelárií so zázemím - 3x kuchynka, 3x toaleta. Možnosť flexibilného riešenia priestorov. V kanceláriách je položený nový koberec, na chodbe dlažba, na oknách sú interiérové žalúzie. Priestor má klimatizáciu s vlastnou reguláciou, ústredné kúrenie, a pripravenú štruktúrovanú kabeláž, na výber SWAN alebo Telecom. Služby: strážna služba, upratovanie spoločných priestorov, odvoz odpadu, prevádzka parkoviska pre návštevy, využívanie zasadačky a rokovacích miestností, možnosť stravovania v areáli.  Zabezpečenie: vstup cez vrátnicu s prístupom 24/7. Objekt je zabezpečený 24-hodinovou strážnou službou, elektronickým dochádzkovým systémom (ID-karty), kamerovým systémom. Parkovanie na parkovisku vnútri areálu s vyhradeným a vyznačeným miestom v cene 58,65 Eur/mesiac. + DPH, pre návštevníkov areálu je určené bezplatné parkovisko pred vstupom do areálu. V prípade potreby možnosť prenájmu uzatvorenej garáže o výmere 15m2. Nezastavané plochy sú upravené zeleňou. Lokalita s dobrou dopravnou dostupnosťou, MHD a kompletnou občianskou vybavenosťou. Cena: 10,09 €/m2/mesiac + služby  3,37 €/m2/mesiac +energie cca 2,70€/m2/mesiac, celková cena 6.906,78/mesiac. K cenám sa pripočítava prislušná DPH. Províziu neplatíte!
10,09,- €/m2/mesiac
ID: PK027 Predaj

Rodinný dom Komjatice

Rodinný dom Komjatice
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v centre obce Komjatice. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 1166m2. Zastavaná plocha domu je 140m2. V dome sa nachádza priestranná predsieň, 3 izby, veľká kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, špajza a samostatná miestnosť, z ktorej je vstup do pivnice a na povalu. Vchodové dvere a všetky okná sú plastové a na oknách sú vonkajšie rolety. Dom je čiastočne podpivničený. Kúrenie je ústredné, riešené plynovým kotlom a radiátormi. Stav objektu: Dom je postavený z pálenej tehly, strecha je z pálenej škridly. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete obce, okrem kanalizácie, odpad je riešený septikom. Pred pozemkom je prípojka na optický internet. K domu prislúcha aj samostatne stojaca letná kuchyňa so špajzou a garáž s montážnou jamou, povalou a pivnicou. Dom je vhodný aj na podnikateľské účely.Dom je suchý, zdravý, vhodný na okamžité bývanie. Kúpou je ihneď voľný. Obec Komjatice disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Obec je vzdialená 20km od Nitry a 18km od Nových Zámkov. V obci je škola, škôlka, špeciálna základná škola, kultúrny dom, knižnica taktiež detské ihriská, kaderníctva, kozmetika, kvetinárstva, reštaurácie, pizzerie, dve drogérie, odevy. Nachádzajú sa tu 3 predajne COOP Jednota, Tesco, stavebniny, elektro centrum, vlaková stanica a autobusové spoje do Nitry a do Nových Zámkov. V zdravotnom stredisku ordinujú dvaja všeobecní lekári, detský lekár, zubný lekár, ortopéd, rehabilitácia a lekáreň. Na námestí sa nachádza ďalšia lekáreň a očná optika. V obci je autoservis, pneuservis a kovošrot. V blízkom okolí obce štrkovisko, ktoré ponúka možnosti kúpania, rybolovu.Obec je vzorne udržiavaná. Všetky budovy a cesty vo vlastníctve obce sú zrekonštruované. Neďaleko obce sa nachádzajú aj termálne kúpaliská Podhájska (12km) a Poľný Kesov (8km). V cene sú zahrnuté komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu poskytneme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.  
170 000,- €

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...