1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
689
 realít z celkom 689 )

Ponuka

ID: AKHOROBD Predaj

Veľký 4 izbový dom Horné Obdokovce

Veľký 4 izbový dom Horné Obdokovce
Ponúkame Vám na predaj veľký zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horné Obdokovce. Podlahová plocha: cca 150 m2, pozemok 1835 m2. Podlahy v dome sú betónové, dlažba, v izbe drevené. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Dispozičné riešenie: vstupná chodba, priestranná hala, využívaná ako jedáleň, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza a zadný východ na malú zastrešenú terasu. Schodisko do podkrovnej časti s veľkými oknami, možnosť dokončiť podkrovie - ďalšie dve izby. V kúpeľni je klasická vaňa, sprchovací kút, umývadlo a WC. Dom je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave. Objekt je z pálenej tehly a prístavba je z kvádru. Kúrenie je centrálne plynové, možnosť vybudovať v hale a v kuchyni krb. Strecha je sedlová, strešná krytina: škridla. Pozemok je rovinatý, využívaný ako záhrada s ovocnými stromami. K domu vedie asfaltová prístupová cesta a je čiastočné podpivničený, v pivnici je garáž a skladovacie priestory, na pozemku sa tiež nachádza samostatná pivnica na zeleninu. Na pozemku je elektrická a plynová prípojka, dom nie je napojený na obecný vodovod, prípojka na vodovod na hranici pozemku, odpad riešený žumpou. Výhody: slnečný, pekný výhľad, rovinatý pozemok v tichom prostredí, dobrá občianska vybavenosť - škola, škôlka, lekár, obchody. Obec sa nachádza 13km od okresného mesta Topoľčany, 25km od krajského mesta Nitra a 25km od Piešťan.
cena dohodou

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...