1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
689
 realít z celkom 689 )

Ponuka

ID: LGRDsolčml Predaj

Novostavba Rodinný dom Solčany / VYPLATENA ZALOHA

Novostavba Rodinný dom Solčany / VYPLATENA ZALOHA
Ponúkame Vám na predaj  novostavbu rodinného  domu  v obci Solčany v novej štvrti Mlyny. Jedná sa o novostavbu  rodinného  domu  postavený  na pozemku  o výmere 640 m2 . Dom má   úžitkovou plochou 114m2. Postavené sú z porotherm - pálená tela 30 cm plus zateplenie 15 cm . Steny budú majú stierky. Okná sú 3 sklá-  plastové v obývačke veľké posuvné na terasu  HS portal v obývačke . Dom má 3 izby plus obývačka prepojená s kuchyňou , príručná špajza , technická miestnosť , 2x wc , kúpeľňa , šatník  . Kúrenie v dome podlahové elektrické - v každej izbe samostatné ovládanie na teplotu . V cene sú bodové svetlá , vypínače . V obývačke predpríprava na krb . škridla - Tondach Bolero . Vybavenie kúpeľne  sprchovací kút., vaňa , wc  Oddelené WC. Pod strechou pochôdzdná miestnosť  , vazníkový krov . V dome sú podlahy vinyl , biele interiérvé dvere , kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi . Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 157 000 € v cene nieje - sanita , obklad v kúpeľni , a kuchynská linka ,  interiérové dvere sú vecou individuálneho dohovoru .
157 000,- €

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...