1 2 3 4 5

Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

Reality Nitra

ID: dzdomhrubonovo Predaj

REZERVOVANÉ -Rodinný dom Hruboňovo Nitra

REZERVOVANÉ  -Rodinný dom Hruboňovo Nitra
REZERVOVANÉ - Ponúkam na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Hruboňovo, len pár kilometrov od mesta Nitra. Dom z roku 1965, postavený z tehly, leží na upravenom, rovinatom, oplotenom, 8,3 ár pozemku s garážou. Je napojený na všetky inžinierske siete - obecná vody, plyn, elektrina, kanalizácia. Na pozemku je aj studňa s pripojením domu. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou - rekonštrukcia kúpeľne, dlažba v chodbách, nové plastové okná a vstupné dvere, plávajúce podlahy v dvoch izbách, nové elektrické ističe....  Dispozícia - priestranná vstupná presvetlená chodba, chodbička, z ktorej sa vstupuje do menšej detskej izby, kúpeľne spojenej s WC, kuchyne so špajzou prechodnou do priestrannej spálne, samostatná obývačka, miestnosť s výstupom na poval a do pivnice. V pivnici je plynový kotol a darling. Plocha: úžitková 100m2, zastavaná 413m2, pozemku 832m2, pivnice 30m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, tiché prostredie.  Dom je v dobrom stave. 
cena dohodou

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...