1

Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Reality Nitra

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Alekšince, iná. Plocha: úžitková 80m2, pozemku 1921m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Sedlová strecha.Strešná krytina: asfaltový šindel. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, bazén, altánok. Cena 72 500 €
72 500,- €
ID: ZNR_Rišňovce_pozemok Predaj

Pozemok Rišňovce, vstup z 2 strán

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rišňovce so starým rodinným domom v zastavanom území obce. Prístup z dvoch strán po asfaltovej ceste. Výmera pozemku vyše 11 árov. Šírka približne 17,5 m. Cena 63.500,- €.
63 500,- €
ID: ZNR_dom_Rišňovce Predaj

Starší rodinný dom Rišňovce, 11 á pozemok

Ponúkame na predaj starší 6 izbový rodinný dom v obci Rišňovce so zastavanou plochou 240 m2, postavený v 50.tych rokoch, neskôr sa robila prístavba zadnej časti. Dom je v pôvodnom stave, postavený zo zmiešaných materiálov. Do domu sa vstupuje cez presklenú chodbu, tzv. gánok, odkiaľ je vstup do obytnej časti, ďalší do kúpeľne a vstup do samostatnej časti domu. Obytná časť pozostáva z priechodných miestností: spálňa, kuchyňa so špajzou, jedna menšia izba a obývačka. V kúpeľmi je umývadlo a sprchový kút, prívod vody je zo studne, na pozemku je suché wc. Táto miestnosť je čiastočne podpivničená. Predná časť domu má samostatný vstup, kde sú tri ďalšie miestnosti a vchod do podkrovia. Podlahy – palubovka, pôvodná elektroinštalácia, kúrenie plynové – gamatky, odpadová voda riešená trativodom. Na pozemku kopaná studňa, garáž s montážnou jamou, ďalšie hospodárske budovy s pivnicou. Pozemok má výmeru 11 árov, vstup na pozemok z oboch strán po asfaltovej ceste. V zadnej časti na pozemku je už prípojka obecnej vody. Ostatné IS pred pozemkom z oboch strán. Možnosť výstavby 2 RD. Cena: 63.500,- €.
63 500,- €
ID: ZNR_Benkova Predaj

2,5 izbový byt Benkova, Klokočina

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt na Benkovej ul., spodná časť Klokočiny. Byt sa nachádza na 6.posch./7 zatepleného bytového domu. Výmera 64 m2, pozostáva z chodby, dvoch samostatných izieb, kuchyne, komory s oknom (možnosť využiť ako ďalšiu izbu), samostatné wc, kúpeľňa. V byte boli menené okná, v izbách podlahy, po rekonštrukcii kúpeľňa. K bytu prislúcha latková pivnica, mesačný predpis záloh správcovi okolo 80 500 €. Byt je v OV. 
80 500,- €
ID: ZNR_Lukacovce Predaj

Orná pôda Lukáčovce, 2,7 ha

Ponúkame na predaj podiely na ornej pôde v katastrálnom území Lukáčovce, okr. Nitra. Spolu ponúkaná výmera 27 562 m2. Jedná sa o 10 parciel ornej pôdy a 2 parcely sú vedené ako záhrady. Niektoré parcely v dosahu IS. Na zvyšku výmery sú evidovaní iba dvaja / traja podieloví spoluvlastníci. Cena dohodou, závisí od konkrétnej parcely.
cena dohodou
ID: ZNR_Lukacovce_pozemo Predaj

Pozemok na stavebné účely, Lukáčovce

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 ha, obec Lukáčovce, šírka cca 22 m. Jedná sa o parcelu registra "E", je v extraviláne, stanovisko obce - súhlas s výstavbou RD. Potrebné však vyňatie (viac info telefonicky). IS k dispozícii cca 20 m od pozemku - elektr, voda, plyn, kanalizácia v obci nie je. Prístupová cesta obecná, z časti nespevnená (viď foto). Asfaltová cesta končí cca 20 m od pozemku. Cena dohodou.
cena dohodou
ID: ZNR_Lukacovce_poda Predaj

Orná pôda, Lukáčovce, okr. NR

Ponúkame na predaj poľnohospodársku pôdu - orná pôda, kataster Lukáčovce, jedná sa o 5 samostatných parciel - 1 parcela lesný pozemok o výmere vyše 11 árov, 4 samostatné nesusediace parcely ornej pôdy, ich celková výmera spolu 1,6 ha. Všetko parcely registra "E", predaj parciel v celku, nejedná sa o podiely. Cena dohodu. 
cena dohodou
ID: ZNR_dom_Zobor Prenájom

Prenájom rodinný dom Zobor, cena s energiami

Ponúkame na prenájom rodinný tehlový dom na Zobore, Narcisova ulica. Dom má dve podlažia: prízemie - vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa s wc, väčšia predsieň (predizba) , obývačka s jedálenskou časťou. Poschodie - 2x izba, kúpeľňa s wc. Obytná plocha 150 m2. Dom sa prenajíma so zariadením a kompletným kuchynským vybavením. IS: voda, elektrina, plyn, kúrenie plynové a krbové. Po dohode možné využiť garáž na parkovanie. Cena spolu s energiami 1500,-€/ mesiac. Doba nájmu min. 1 rok, platí sa dopredu depozit vo výške mesačného nájomného. Ako nájomcu preferujeme firmu.
1 500,- €/mesiac
ID: ZNR83 Predaj

Orná pôda, Párovské Háje

Ponúkame na predaj pozemok - poľnohospodárska pôda /orná pôda/ v katastri Párovské Háje, mimo zastavaného územia. Výmera 93 árov, celok, prístup z asfaltovej cesty. Šírka 36 m. Pozemok vhodný iba na poľnohospodárske účely. Cena dohodou.
cena dohodou
Ponúkame na predaj ornú pôdu v záhradkárskej oblasti, kataster Dolné Krškany, časť Bita. Celková výmera 26,5 árov, šírka 12 m. Elektrina v dosahu, stavba chatky v tejto lokalite už nie je možná, prístup po spevnenej ceste. Cena 14.900,- €.
14 900,- €/m2
Na predaj 3 izbový RD v Malých Chyndiciach, výmera podlahovej plochy 120 m2, čiastočná rekonštrukcia - plastové okná, podlahy, robená kúpeľňa a wc. Dom pozostáva z pôvodnej stavby a prístavby, je čiastočne podpivničený (2 pivnice - jedna s plynovým kotlom). Všetky IS - elektrina, voda - obecná + kopaná studňa, žumpa, plynové kúrenie. Pekný 3200 m2 pozemok, široký 30 m - možnosť výstavby ďalšieho domu. Na pozemku sú ovocné stromy a letná kuchyňa so zavedenou elektrinou. Foto na vyžiadanie. 
67 000,- €
Ponúkame na predaj podpivničený rodinný dom v obci Malé Chyndice, okr. Nitra. Stavba je tehlová s menšími dispozičnými úpravami z kvádra. Dom pozostáva zo 4 izieb (pôvodne z 5-tich) komory, kuchyne, kúpeľne a toalety. Úžitková plocha je 150 m2. Časť domu je podpivničená, v suteréne sú dve miestnosti, dve komory a toaleta. Dom je suchý, pôvodný stav, vyžaduje rekonštrukciu: betónové podlahy, PVC, plávajúca podlaha, keramická dlažba, drevené pôvodné okná, omietky, eternitová strecha. IS: voda (obecná aj studňa), elektrina, žumpa, plynová prípojka pri dome. Kúrenie: kotol na pelety. Za domom sa nachádza ďalšia stavba- pôvodne rodinný dom, ktorá sa využíva ako garáž s hospodárskou časťou. Celková rozloha pozemku je cca 1800 m2 so šírkou 19 m.
39 900,- €
ID: AN14 Kúpa

Kúpim pozemok v Nitre

Kúpim stavebný pozemok v Nitre, veľkosť 400 m2. Cena 24 000 €
24 000,- €
ID: 98022688438842 Kúpa

Kúpa poľnohospodárskej pôdy

Hľadáme ku kúpe poľnohospodársku pôdu - ornú pôdu v obci Rišňovce, prípadne Alekšince.Cena dohodou. Poda moze byt aj v prenajme. Ponuky môžte posielať na e-mail.
cena dohodou
Ponúkame na prenájom 2 izbový tehlový byt na Jeleneckej ulici, výmera je 42 m2, byt je zariadený, má vlastné kúrenie a ohrev vody, čo umožňuje regulovanie a úsporu energií. Byt pozostáva z kuchyne, dvoch nepriechodných izieb, wc a kúpeľňa sú samostatné. Doba nájmu min. 1 rok, max pre dve osoby. Cena je už vrátane energií. Platí sa navyše 1 mesačný depozit. Internet na náklady nájomcu. Voľný približne od 06.11.2014. Viac info tel. alebo mailom.
490,- €/mesiac
ID: 980226726 Kúpa

Kúpa pôdy

Hľadám ku kúpe pre konkrétneho záujemcu poľnohospodársku pôdu, ornú pôdu, prípadne lúky, pasienky atď. výmera do 10 ha, na odľahlom mieste mimo hlavnej cesty s vysporiadaným prístupom k pozemku. Pôda v prenájme nie je problém. Nitra a okolie. Cena - ponúknite.
cena dohodou
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...