1 2 3

Real estate
( nájdených 
422
 realít z celkom 422 )

Reality Nitra

ID: LGRDzbehy Predaj

Rodinný dom Zbehy s bazénom / Kompletná rekonštrukcia

Rodinný dom Zbehy s bazénom  / Kompletná rekonštrukcia
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Zbehy v tichej lokalite . Jedná sa o rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii pôvodná stavba domu bola postavená cca v roku 1975 . Dom je postavený z kvádra  a tehly . Rekonštrukcia začala v roku 2002 , nové rozvody elektriny , voda , ústredného kúrenia - plynové . Krb umiestnený v kuchyni , ktorá e prepojená s jedálňou má prieduch do tejto časti a vyhreje i vedľajšiu izbu . OKná sú plastové . Dom je postaveý na pozemku o rozlohe  1262m2.  Dom je zateplený minerálnou vlnou , nová fasáda robená pred 9 timi rokmi . Podlahy  v dome sú  parkety a  dlažba. Steny majú  stierky. Dom má 3 izby , kuchyňa s jedálňou , kúpeľňa s wc , špajza s tchnickou miestnosťou . Podstešný priestor je pripravený pre prípadné využitie podkrovných izieb . Strecha bola vymenená pred 10 timi rokmi . Do domu je zavedená voda z veejného vodovodu , na pozemku je i studňa možnosť prepínať i na využívanie v dome . Odpad je vedený do žumpy . Dvere v interéri sú masív . Kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi .  Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Kúrenie je  centrálne, krb. Ostatné vybavenie :  vstavané skrine, internet- pred domom optika . Zabezpečenie alarmom.  Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, vonkajší krb, bazén, krb, altánok. Cena 0 €
cena dohodou

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...