1 2 3

Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Šetrite s MG real

Šetrite s MG real

Pre Našich klientov sme zas pripravili niečo naviac. Každý klient ktorý od 01.12. 2017 predá, kúpy, nehnuteľnosť, pripadne predáva nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu MG real na základe exkluzívneho (výhradného) spôsobu, na základe exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy. Môžete získať  VIP card, ktorá Vám zabezpečí množstvo zľiav po celom Slovensku a Maďarsku. Prostredníctvom karty VIP card získate zľavy na nábytok, zariadenie do domu a bytu, zľavy na wellness

 

 

 

 

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...