1 2 3

Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Služby

Realitná kancelária MG REAL  ponúka svojím klientom širokú škálu služieb týkajúcich sa realitnej činnosti a to najmä:

- Sprostredkovanie predaja nehnuteľností
Zabezpečujeme predaj bytov, pozemkov, domov, rekreačných priestorov, obchodných priestorov, priemyselných objektov, ako aj iných druhov nehnuteľností.

- Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností
Zabezpečujeme prenájom bytov, domov, rekreačných priestorov, obchodných priestorov, priemyselných objektov, ako aj iných druhov nehnuteľností.

- Sprostredkovanie kúpy nehnuteľností
Pre našich klientov sa snažíme vyhľadávať nehnuteľnosti podľa ich požiadaviek. Stačí ak nám klient zadá požiadavku na nehnuteľnosť, ktorú hľadá a tím našich maklérov použitím našej databázy, alebo inými prostriedkami urobí všetko preto, aby našli nehnuteľnosť, ktorá čo najviac spĺňa požiadavky klienta.

- Zabezpečenie prevodu nehnuteľností
Pri sprostredkovaní predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný prevod vlastníckych práv. Štandardné náklady spojené s prevodom vlastnícky práv k danej nehnuteľnosti znáša spoločnosť MG REAL, s.r.o., to znamená že náklady, ako sú napríklad kúpno-predajné zmluvy, kolky (66,-€) ako aj overenie podpisov na zmluvách, to všetko hradíme my spoločnosť MG REAL, s.r.o..

- Právne poradenstvo
Okrem klasického prevodu vlastníckych práv sa stretávame pri sprostredkovaní predaja, aj s rôznymi právnymi problémami, kedy sa snažíme nájsť to najschodnejšie a samozrejme to najbezpečnejšie riešenie problémov. Naším klientom sa snažíme radiť, ako postupovať pri takých situáciách ako sú napríklad exekúcie, dedičské konania, riešenie predaja ak je na nehnuteľnosti záložné právo atď............. tak, aby nedošlo k poškodeniu nášho klienta.

- Marketingová podpora Vašej nehnuteľnosti
Marketingovou podporou Vašej nehnuteľnosti sa rozumie vykonávanie takej činnosti, ktorá čo najefektívnejším spôsobom presadí Vašu nehnuteľnosť na trhu s nehnuteľnosťami a tým zvýši možnosť, alebo rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti. Našimi marketingovými nástrojmi sú okrem samotnej webovej stránky, rôzne internetové portály, na ktorých inzerujeme naše nehnuteľnosti. Okrem Internetu inzerujeme našu ponuku v časopisoch formou plošnej inzercie.

- Služby potrebné pri obchode s nehnuteľnosťami
Pri obchode s nehnuteľnosťami je často potrebné riešiť mnohé veci operatívne a preto okrem klasickej realitnej činnosti pomáhame klientovi vybaviť hypotekárne úvery, zabezpečujeme vypracovanie znaleckých posudkov, geometrických plánov a mnoho iných služieb, ktoré vedú k spokojnosti klienta.

- Financovanie nehnuteľností
V súčasnosti je veľké množstvo produktov na financovanie nehnuteľností, no vybrať si ten pravý je často krát veľmi ťažké. Preto sme sa rozhodli poskytovať našim klientom poradenstvo, ktorým pomôžeme vybrať ten správny produkt, ktorý vyhovuje jeho situácii a požiadavkám.

 

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...