1 2 3 4 5

Real estate
( nájdených 
603
 realít z celkom 603 )

Ponuka

ID: LS-Byt-15 Predaj

Nová cena! Na predaj v Trnave 67 m2 kompletne zrekonštruovaný 3i...

Nová cena! Na predaj v Trnave 67 m2 kompletne zrekonštruovaný 3i byt s lodžiou
Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt, nachádza sa na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Pri jeho úprave majitelia kládli dôraz na výber kvalitných materiálov a precíznu realizáciu v každom detaile. Byt prešiel počas rekonštrukcie drobnými dispozičnými úpravami schválenými statikom. Pozostáva zo vstupnej haly, samostatného WC, kúpeľne, spálne, izby, obývačky a kuchyne. Predáva sa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru vrátane elektrospotrebičov (myčka, chladnička, rúra na pečenie, indukčná varná doska), zariadenou kúpeľňou a dvomi úložnými skriňami. Ostatné zariadenie je vecou dohody mimo predajnej ceny bytu. Úpravy: - nivelizácia podláh vo všetkých obytných miestnostiach, bezbariérová pokládka kvalitných laminátových parkiet svetlý dub, v kúpeľni a WC, keramická dlažba - kúrenie v kúpeľni podlahové, v ostatných miestnostiach nové radiátory, v spálni zrenovované liatinové - vo všetkých miestnostiach strop izolácia 10 cm hrubá minerálna vata a sadrokartón- na slnečnej strane inštalované hliníkové žalúzia na elektrický pohon na oknách a lodžii - dispozičná úprava: zrušenie malej prechodovej chodby v prospech väčšej kúpeľne- steny sú upravené sadrovou omietkou, obklad v obývačke prírodný kameň - 2 klimatizačné jednotky s funkciou chladenia aj vyhrievania - spálňa, kuchyňa a ostatné zariaďovacie prvky sú vy robené na mieru - bezpečnostné dvere ADLO, interiérové dvere so zárubňami sú vyrobené na mieru - k dispozícii je správa od statika aj revízna správa k novej elektroinštálácii V okolie plné zelene prešlo v posledných rokoch výraznou kvalitatívnou premenou, v blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, MŠ a ZŠ, rýchle napojenie na diaľnicu. Cena 137.900 € zahŕňa právny servis a zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti do vlastníctva nového majiteľa.
137 900,- €
<< < 1 2 3 4 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...