Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Skladové priestory s administratívnym zázemím

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: MV018 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Púchovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
2000 m2
ID inzerátu:
MV018

Ponúkame Vám na prenájom murovanú halu o výmere 2000m2 v Rači na Púchovskej ulici, s možnosťou prenájmu už od 400m2. Jedná sa o logisticko- skladový areál s výbornou dostupnosťou pre osobné aj nákladné autá. Hala má vlastnú kotolňu, prístavbu so sociálnym zázemím (šatne, sprchy, kancelárie, atď.; spolu cca do 500m2) a po celej dĺžke vedie zastrešená nakladacia rampa 6x80m prístupná cez 4 + 1 brány.

K dispozícii je tiež vonkajšia zastrešená skladovacia plocha s oplotením a osvetlením a menším zázemím v podobe unimobunky- 400m2 a spevnená manipulačná plocha cca 1500 m2.

V areáli sa nachádza aj vnútorne členitý sklad v zateplenej hale s 3 vstupnými bránami o výmere cca 1200 m2.

Na prenájom sú v tomto objekte aj kancelárske priestory v novej administratívnej budove. V ponuke sú kancelárie od 54m2 s kuchynkou a vlastným sociálnym zázemím na každom poschodí.

Cena dohodou. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...