1 2 3

Real estate
( nájdených 
399
 realít z celkom 399 )

Novostavby

ID: LGRDtov123 Predaj

PRIPRAVUJEME 3 Novostavby Továrniky

PRIPRAVUJEME 3 Novostavby Továrniky
Pripravujeme pre vas na predaj  3 rodinné domy - novostavby v obci Tovarníky v časti Brezinky . Jedná sa o 3 novostavby s rozdielnymi výmerami pozemkov . Konštrukcia na všetkých domoch rovnaká - tehla . Prvý dom je postavený na pozemku o rozlohe 777m2 jeho zastavaná plocha je 168 m2 z toho je 40 m2 terasa  , druhý dom má pozemok  výmeru  499 m2 jeho zastavaná plocha je 153 m2 z toho je 33 m2 terasa , tretí dom je postavený na pozemku o rozlohe 597 m2 zastavaná plocha je 152 m2 z toho je 28,5 m2 terasa .  Domy sa predávajú v stave holodom , v prípade požiadavky je možnosť dokončiť na klúč . Kúrenie v dome je podalhové - tepelné čerpadlo vzduch - voda . Dispozícia domov 4 izby kde je obývačka prepojená s kuchyňou , špajza . Východ na terasu cez HS portal . Kúpeľňa kde je príprava na sprchový kút , vaňu , umývadlo a geberit . Wc je aj zvlášť . Domy nie sú oplotené . Podlaha: betón. Steny: stierky. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Dláždená prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka.
cena dohodou
ID: dzRDvbedzany Predaj

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - bungalov - Topoľčany - Veľké Bedzany

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - bungalov - Topoľčany - Veľké Bedzany
VYPLATENÁ ZÁLOHA - Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, z roku 2013, nachádzajúci sa v Topoľčanoch, časť Veľké Bedzany. Plocha: úžitková 88m2, zastavaná 109m2, pozemku 413m2 plus podiel na prístupovej, dláždenej ceste. Dom sa nachádza v tichej ulici, na oplotenom 413m2 pozemku s terasou a záhradným dreveným domčekom, zabezpečenom posuvnou elektrickou bránou. Dom je postavený z porfixu so zateplením, plastové okná a dvere. Sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením. Podlahy dlažba a plávajúce podlahy. Strecha plechová s parozábranou a izoláciou stropu, možnosť využitia časti podkrovia na uloženie sezónnych vecí. Dispozícia: vstupná chodba - zádverie, chodba, 3x spálňa, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom a priestorom pre práčku, samostatné WC, špajza s výstupom do podkrovia, obývačka spojená s kuchyňou a výstupom n prekrytú terasu. Vykurovanie zabezpečuje kondenzačný kotol a plechové radiátory, krb s prieduchmi a klimatizačná jednotka. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne, krb. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Sedlová strecha. Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Dláždená prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa 10m3.Výhody: slnečný, tiché prostredie. Vhodné k nasťahovaniu. Cena 0 €
cena dohodou
ID: LGRDvslč Predaj

Novostavba rodinného domu Veľké Kostoľany / dvojdom

Novostavba rodinného domu Veľké Kostoľany / dvojdom
Ponúkame Vám na predaj 6 novostavieb rodinného dvojdomu  / 3x dvodom / v obci  Veľké Kostoľany v novo vybudovanej lokalite "Vysielač" . Jedná sa o rodinný dom v stave holodom z tehly na pozemkoch o rozlohách 460 m2  na jeden poldom.  Domy sú s výmerami pozemkov 4x 420 m2  , 1x452 m2 , 1x 460 m2 .  Dom je postavený z tehly , deliaca a spojovacia priečka je dvojitá s kustickou izoláciou .   Dispozícia domu : 3 samostatné izby , obyvačka prepojená s kuchyňou  s východom na terasu o výmere 24 m2 , kúpeľňa s wc , samostatné wc , špajza , technická miestnosť. Kúrenie v dome je podlahové teplovodné -tepelné čerpadlo čo zabezpečuje minimálne náklady . Zateplenie 20 com polystyrénom . Strešná krytina Km beta Briliant .Predpríprava na vonkajšie žalúzie . Pripríprava na krb. TV royvod v každej izbe . Dom napojený na verejný vodovod ,  kanalizáciu a elektrinu . Prípojka plynu pred domom.   Plocha domu úžitková 100m2, zastavaná 141m2 .  Steny budú mať  stierky. Okná sú  plastové 3 sklo .Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. iná strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, posilňovňa. Cena 204 000 €
204 000,- €
1 2 3 4 5 6 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...