1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
678
 realít z celkom 678 )

Novostavby

ID: LGRDbles Predaj

Novostavba Rodinný dom Blesovce

Novostavba Rodinný dom Blesovce
Ponúkame Vám na predaj zariadený  rodinný dom v obci Blesovce 15 km od Topoľčian a 18 km od Piešťan. Dom je postavený na pozemku o rozlohe približne 12 árov , možnosť mať pozemok o rozlohe 24 árov/  po dohode/. Dom bol postavený v roku 2013. Postavený je z tepelnoizolačnej tehly Heluz family 44 s dodatočným zateplením. Je to štýl bungalowu s podkrovým s obytnou plochou  cca 160 m2. Prízemie domu má samostatné 2 izby , obývačka je prepojená s  kuchyňou a jedálňou . Kúpelňa s vaňou a murovaným sprchovým kútom, wc je samostatné , špajza (v suteréne pod špajzou  malá pivnica) a vstupná chodba. Podkrovie má  technickú  miestnosť, šatník, galéria s biokrbom, veľká podkrovná izba, balkón (2,5x3,2m), Z obývačky je vstup na drevenú terasu 4x4m. V celom dome je originálny drevený trámový strop a interierové dvere zo smrekového masívu s obložkovými zárubňami. V dome je 2 x -komín - ako príprava na krb a pec. Aktuálne je do 1 komína napojený krásny vidiecky sporák. Kúrenie v dome  je podlahové - tepelné čerpadlo  na 20 cm hrubej izolácii. Tepelné čerpadlo je Panasonic s akumulačnou nádobou, kde je možné napojiť ďalšie zdroje tepla ako, plynový kotol, teplovodný krb alebo solárne panely. Strecha antracitova Bramac klasik zateplená minerálnou vlnou 23 cm. Hlavná obytná časť má inštalovanú klimatizáciu. Na hranici pozemku je plynová prípojka a príprava na verejný vodovod. Do domu je ako hlavný zdroj, elektrická prípojka, ktorá slúži na vykurovanie (tepelné čerpadlo), varenie (indukčná doska), chladenie (klimatizácia), osvetlenie (komplet LED). Voda - vlastný zdroj vody, studňa s veľmi dobrou kvalitnou pitnou vodou. V dome sú nakomplet pripravené siete - internet a koaxial v každej izbe. Je urobená príprava na vykurovanie bazéna tepelným čerpadlom. Komplet mesačné náklady na bývanie 5-člennej rodiny 0 €. Zvod dažďovej vody do obecnej kanalizácie. Domová kanalizácia zvedená do čističky odpadových vôd so zbernou nádobou a trativodom. V dome je všade dvojitá kanalizácia. Okolo domu je vysadených cca 60 ks tují (cca 1,5 m).Na pozemku je vysadených veľa mladých úrodných ovocných stromkov a kríkov, 6 vyvýšených záhonov na pestovanie zeleniny a 2 bylinkové špirály. pri dome plechová garáž 3x6m - určená na odkladanie náradia. Detské preliezky v škandinavskom štýle (5,2 m) s 2 húpačkami, šmýkaľkou a pieskoviskom. Podkrovný dom s výmerou cca 160 m2. Prízemie: 2 izby, obývačka s kuchyňou a jedálňou, kúpelňa s vaňou a murovaným sprchovým kútom, záchod, špajza (v suteréne pod špajzou  malá pivnica) a vstupná chodba. Podkrovie: technická miestnosť, šatník, galéria s biokrbom, veľká podkrovná izba, balkón (2,5x3,2m). Cena 193.000,- Eur 
cena dohodou
ID: LS-Byt-16 Predaj

Bývanie v Devíne

Bývanie v Devíne
Ponúkame na predaj 4 izb. byt v krásnom a tichom prostredí s výhľadom na Rakúsko a Devín. Nachádza sa na 1. poschodí trojpodlažného objektu, v ktorom sa nachádzajú tri bytové jednotky so samostatnými vstupmi. Vhodný je pre tých čo hľadajú príjemné kľudné bývanie pri lese s dostatkom priestoru na relax, ale bez nutnosti obetovať svoj čas denným dochádzaním v dlhých kolónach. Byt, ktorý je súčasťou projektu Zelené terasy sa nachádza v zastavanej oblasti MČ Devín na kraji lesa od centra mesta je autom vzdialený do 10 - 15 minút bez dlhých kolón. Orientácia bytu: spálňa JV, 2 ďalšie izby (spálne) na JZ, obývačka na Z, kuchyňa na S. Na terasu so sedením a trávnikom svieti slnko, ponúka krásny výhľad na Rakúsko. Byt disponuje najväčším pozemkom v osobnom vlastníctve až 200 m2 (okrem zastavanej plochy a 2 garážových státí). Má 3 spálne, každú s východom na terasu, je dokončený a nevyžaduje žiadne práce ani investície v interiéri alebo exteriéri, pokiaľ si to budúci majiteľ nebude želať. Na pozemku rozdelenom na 2 časti - menšia je súčasťou vstupnej časti do bytu, na väčšej sa nachádza 50 m2 terasa s pergolou a menšou záhradkou navrhnutou záhradným architektom. Okolie ponúka možnosti relaxu, prechádzok, cyklotrás či bežeckých trás, neďaleko sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne i ostatná občianska vybavenosť vrátane zástavky MHD, pošty, malého obchodu, detských ihrísk, štátnej i súkromnej škôlky, základnej školy, voľnočasových aktivít, promenády pod Devínom, mini Zoo atd. Vykurovanie: vlastným plynovým kotlom, mesačné náklady: elektrika, plyn, voda vrátane na zalievanie trávnika spolu cca 130 Eur mesačne Vybavenie bytu: - technická miestnosť (na kotol, práčku a úložný priestor) - samostatný vstavaný šatník na mieru 2x (chodba a pri spálni) - 2 kúpelne (v jednej je sprchový kút +WC, v druhej je hydromasážna vaňa + WC) - exteriérový domček (slúžiaci ako pivnica) hneď pri vchode do bytu - podlahové kúrenie: v oboch kúpelniách - KL má zabudované spotrebiče: bielu sklokeramickú varnú dosku, el. trúbu, digestor, umývačku riadu a (bielu) americkú chladničku s mrazničkou a výrobníkom ľadu - dĺžka pracovnej plochy KL: 3,1 metra, okolo KL tehlový obklad - úložný priestor: okrem vstavaného šatníka vedľa spálne sa nachádza v strednej izbe 3,5 m súvislého úložného priestoru (skrine) a vo vstupnej hale vstavané skrine 1,7 m Vstavaný nábytok, spotrebiče zostávajú komplet, niektorý hnuteľný nábytok je možné prenechať budúcemu majiteľovi podľa dohody bez doplatku.  Cena: 362.810,- Eur, zahrnutý je v nej rezervačný poplatok RK.
362 810,- €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...