Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelárske priestory 140 m2 v historickej budove na Hurbanovom námestí

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-66 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hurbanovo námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
140 m2
ID inzerátu:
LS-KP-66

Ponúkame na prenájom KP na Hurbanovom námestí. Priestory sa nachádzajú na 3. NP sa na ploche 140 m² nachádza recepcia, zasadačka pre cca 8 osôb tri kancelárie, kuchynský kútik a priestor s výstavnou stenou a ďalšie dva nezávislé KP spojené s prechodovými dverami. Prístup je výťahom aj schodiskom.Na poschodí sa nachádza dámska a pánska toaleta. Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom na oboch podlažiach. Cena 9 Eur za m² (je možná individuálna dohoda), fixné náklady 1,9 Eur/m² + energie. Ceny sú uvedené bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...