Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Kancelárske priestory na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 14,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-84 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hviezdoslavovo nám.
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
104 m2
ID inzerátu:
LS-KP-84

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o veľkosti 104,13 m² v lukratívnej časti Bratislavy na Hviezdoslavovom námestí. Tvoria ju vstupná hala, prechodová časť (možno vyučiť ako prijímací priestor), kuchynka, hygienické zázemie (WC, sprchový kút, umývadlo) a dve miestnosti s prechodovými dverami a oknami orientovanými na námestie. Kúrenie je ústredné, hlavné miestnosti sú vybavené internetovými prípojkami (optický kábel, predchádzajúci užívateľ využíval UPC a Telekom). Na prenájom sú priestory k dispozícii okamžite. Cena za 13,50 €/m2/mesiac vrátane energií (1.405,76 €/mesiac), do ceny je započítané aj parkovanie 1 MV vo dvore. Úhrada za vstup do Starého mesta sa platí osobitne na mestskom úrade. Povolenie platí iba pre jednu ŠPZ.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...