Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Prenájom kancelárií 122 m2 v Dúbravke.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: DS12 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Dúbravka
Ulica:
Sekurisova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
122 m2
ID inzerátu:
DS12

Ponúkame Vám na prenájom  kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke s celkovou úžitkovou  plochou  122m2 . Aktuálne sú voľné 2 kancelárie na 1.p.  s výmerou 18,2 m2 a  48,08 m2 a na 4.p. 2 kancelárie s výmerou 33,6 m2 a 21,9 m2. Kancelárie sa nachádzajú v kompletne zrekonštruovanej štvorposchodovej administratívnej budove za cenu 12 €/m2/mesiac +3,31€ energie. V cene energií je zahrnutá spotreba elektriny, vody, klimatizácia, odpad a upratovanie spoločných priestorov. Kancelárie sa prenajímajú v zariadenom, alebo nezariadenom stave podľa požiadaviek klienta. Každá z kancelárií má na podlahe koberce, okná sú otváravé so žalúziami, každá je klimatizovaná. Na chodbe sa nachádza kuchynka a WC. Možnosť využitia na 4.p. vonkajšej terasy s posedením. Priestor je zabezpečený kamerovým systémom.  Parkovanie je umožnené priamo v areály budovy. Prístup 24/7/365.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...