Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Prenájom kancelárií 92 m2 v Dúbravke.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: DS12 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Dúbravka
Ulica:
Sekurisova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
92 m2
ID inzerátu:
DS12

Ponúkame Vám na prenájom tri kancelárie v Bratislave-Dúbravke s celkovou úžitkovou  plochou  92m2 . Kancelárie sa nachádzajú v kompletne zrekonštruovanej štvorposchodovej administratívnej budove za cenu 11 €/m2/mesiac +1,50€ energie. V cene energií je zahrnutá spotreba elektriny, vody, klimatizácia, odpad a upratovanie spoločných priestorov. Kancelárie sú nezariadené na podlahe s kobercami, okná otváravé so žalúziami, každá je klimatizovaná. Na chodbe sa nachádza kuchynka a WC. Priestor je zabezpečený kamerovým systémom. Možnosť využitia recepcie na prízemí budovy. Možnosť stravovania v bufete s jedálňou v prízemí budovy. Parkovanie je umožnené priamo v areály budovy. Prístup 24/7/365. Na prízemí je možnosť prenájmu dvoch zasadačiek o celkovej úžitkovej ploche 111 m2 za cenu 7,88€/m2+energie, ktoré možno využiť aj na iné účely, ďalej je možnosť prenájmu  bufetu a jedálne so samostatným WC o celkovej ploche 134m2, kompletne s celým  zariadením za cenu 7,88€/m2+energie.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...