Real estate
( nájdených 
460
 realít z celkom 460 )

Kancelárske priestory 76,50m2, lukratívna adresa - Hlavné námestie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LChlavneKR3 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hlavné námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
78 m2
ID inzerátu:
LChlavneKR3

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na lukratívnej adrese - Bratislava-Staré Mesto, Hlavné námestie. Kancelárie sa nachádzajú v historickej budove (národná kultúrna pamiatka). Plocha: úžitková 77,80m2, 3 prechodné kancelárie s vlastnou kuchynkou, toalety len pre túto kanceláriu na chodbe. Nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety, koberec. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Svetlá výška priestoru je 3,5m. Otvárateľné okná, klíma/kúrenie - geko jednotky, výťah, štrukturovaná kabeláž, internet, videovrátnik, prístup 24/7, všetky služby v okolí.  Cena 11 €/m2/mesiac + 3,14€/m2/mesiac služby a energie. Celková cena 1.100,09 Eur + DPH.  Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...